SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI SÖZLÜ SINAV İTİRAZLARI VE KESİN SONUÇLARI İLANI (10.04.2019)
08 Mart 2021

SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI SÖZLÜ SINAV İTİRAZLARI VE KESİN SONUÇLARI İLANI (10.04.2019)

Güncelleme Tarihi: 10/04/2019

İş-Kur aracılığıyla daha önce başvurusu alınmış ve sınava girmeye hak kazanmış adaylar için 18-30 Ocak 2019 tarihlerinde Müdürlüğümüzce yapılan sözlü sınav sonuçları, itirazların incelenmesi ve değerlendirilmesi neticesinde aşağıdaki “Sürekli İşçi Sözlü Sınavı Kesin Sonuçları” linkinde açıklanmıştır. Açıklanan sınav sonuçları ile ilgili olarak ;
1.Açıklanan listede ASİL olarak atanmaya hak kazanan adayların Atanmaya Esas Belgelerini 11-15 Nisan 2019 tarihleri arasında, en geç 15 Nisan 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Müdürlüğümüze teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarihten sonra verilecek belgeler işleme alınmayacaktır.
2.Sınavı yedek olarak kazanan adaylar evrak teslimi yapmayacaktır. Asıl adayların işlemleri tamamlandıktan sonra ihtiyaç duyulması halinde yedek adaylar için yeniden duyuru yapılıp evrak istenecektir.
3.Müdürlüğümüzce 15-19 Nisan 2019 tarihleri arasında yapılacak belge incelenmesi neticesinde, belirtilen şartları taşımadığı tespit edilenler, atanmaya esas evraklarını teslim etmeyenler ve Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması neticesine göre Bakanlığımız tarafından ataması uygun görülmeyenlerin yerine sırasıyla yedek adaylardan belge istenebilecektir.
4.Bu ilan; sınav sonucunda ASIL olarak başarılı olan adayların kesin olarak atamasının yapılacağı anlamına gelmemekte olup başarılı olan ve listede ASIL olarak belirtilen adayların kesin atama işlemleri, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırmasının sonuçlanması ve gerekli belge kontrollerinden sonra Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılacaktır.
5.İş bu ilan ve konu ile ilgili web sitemizden duyurusu yapılan tüm ilanlar ilgililere tebligat yerine geçecek olup adaylara ve ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Bu nedenle Müdürlüğümüz web sitesini takip etmeleri gerekmektedir.

İTİRAZ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

       SÜREKLİ İŞÇİ SÖZLÜ SINAVI KESİN SONUÇLARI

BİLGİSAYAR SİSTEM KUR.BAK.ONR.ARZ.GİD.ELEMANI İÇİN TIKLAYINIZ.pdf
YARDIMCI KLİNİK ELEMANI (DİŞ) İÇİN TIKLAYINIZ.pdf
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOL. SERVİS DESTEK ELEMANI İÇİN TIKLAYINIZx.pdf
GÜVENLİK GÖREVLİSİ (SİLAHSIZ) İÇİN TIKLAYINIZ.pdf
ELEKTRİKÇİ (GENEL) İÇİN TIKLAYINIZ.pdf
HASTA KARŞILAMA (LİSANS) İÇİN TIKLAYINIZ.pdf
VERİ GİRİŞİ KONTROL İŞLETMENİ İÇİN TIKLAYINIZ.pdf
ŞOFÖR (YOLCU TAŞIMA) İÇİN TIKLAYINIZ.pdf
HASTA KARŞILAMA (ÖNLİSANS) İÇİN TIKLAYINIZ.pdf
AMBULANS SÜRÜCÜSÜ İÇİN TIKLAYINIZ.pdf

ASİL ADAYLARIN TESLİM ETMESİ GEREKEN EVRAKLAR VE SÜREÇ TAKVİMİ

Takvim.pdf

Atamaya Esas Belgeler.pdf

Mal Bildirim Beyannamesi.doc

Açıktan Atama Başvuru Formu.docx